Home >Aktuality >Aktuálně >Přijměte výzvu "Do práce na kole 2024"

Přijměte výzvu "Do práce na kole 2024"

Přijměte výzvu              "Do práce na kole 2024"

Přijměte i tento rok výzvu a zapojte se společně s námi do celorepublikové kampaně. Cílem a účelem výzvy je proměna dopravních návyků, kdy účastníci zjistí, že pohyb na vlastní pohon z práce a do práce je nejen možný, ale i příjemný.

Sestavte tým se svými kolegy ve vaší firmě a zkuste se po městě pohybovat aktivně, udržitelně, bezmotorově, zkrátka na vlastní pohon. Přidejte se k desetitisícům aktivních lidí z celé republiky a soutěžte s nimi o atraktivní ceny od našich partnerů. Nejde o lámání rekordů, ale o pravidelnost týmů a budování zdravých návyků a „bezmotorových” komunit.

V Třebíči se v minulém roce přihlásilo celkem 216 účastníků, kteří dohromady ujeli a ušli 55.180 km, z těchto splnilo pravidelnost 66 % cest do práce na kole nebo pěšky 118 účastníků. Z přihlášených 49 týmů dosáhlo 26 týmů požadované pravidelnosti minimálně 66 % všech cest do práce na kole nebo pěšky.

Město Třebíč se i tento rok zapojí do kampaně.

Proto pojďte s námi zkusit na jeden měsíc změnit své dopravní návyky! A je jedno, zda chodíte pěšky nebo dojíždíte do práce na kole či koloběžce.

Registrovat se můžete do konce dubna a samotná výzva probíhá od 1. do 31. května 2024. Čím dřív se registrujete, tím míň zaplatíte. A tím dříve obdržíte svůj startovní balíček. Více informací na webu: www.dopracenakole.cz.

Budeme se těšit na Vaši hojnou účast!